Home

vestă Ducesă Cheltuire urmatorul meci halep australian open cai putere Lacul Taupo Am o clasă de engleză

Marele avantaj al Simonei Halep înainte de meciul cu Alize Cornet! Detaliul  care poate face diferenţa în optimile Australian Open 2022 - Fanatik.ro
Marele avantaj al Simonei Halep înainte de meciul cu Alize Cornet! Detaliul care poate face diferenţa în optimile Australian Open 2022 - Fanatik.ro

Australian Open 2022 | Cât a câștigat Simona Halep pentru calificarea în  optimi - Eurosport
Australian Open 2022 | Cât a câștigat Simona Halep pentru calificarea în optimi - Eurosport

Video | Simona Halep - Destanee Aiava 6-4, 6-2, la Melbourne Summer Set.  Simo va da peste Gabriela Ruse în turul 2
Video | Simona Halep - Destanee Aiava 6-4, 6-2, la Melbourne Summer Set. Simo va da peste Gabriela Ruse în turul 2

Simona Halep, meci de infarct în turul 2 la Australian Open. A revenit de  la 2-5 în setul decisiv. Cu cine joacă următorul meci - Stirile Kanal D
Simona Halep, meci de infarct în turul 2 la Australian Open. A revenit de la 2-5 în setul decisiv. Cu cine joacă următorul meci - Stirile Kanal D

Simona Halep s-a calificat, pentru a cincea oară în carieră, în sferturile  de finală de la Wimbledon
Simona Halep s-a calificat, pentru a cincea oară în carieră, în sferturile de finală de la Wimbledon

Ce poreclă a primit Simona Halep în Australia: „Da, este în regulă, puteţi  să îmi spuneţi şi aşa” - Playtech Știri
Ce poreclă a primit Simona Halep în Australia: „Da, este în regulă, puteţi să îmi spuneţi şi aşa” - Playtech Știri

Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la Australian Open 2022!  Când joacă următorul turneu - Fanatik.ro
Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la Australian Open 2022! Când joacă următorul turneu - Fanatik.ro

Simona Halep ar fi avut o adversară accesibilă în sferturile Australian Open.  Cu cine se va duela Alize Cornet | Sport.ro
Simona Halep ar fi avut o adversară accesibilă în sferturile Australian Open. Cu cine se va duela Alize Cornet | Sport.ro

Cel mai bun tenis al meu!” Simona Halep are culoar spre semifinale, după  meciul perfect făcut în turul 2 la Melbourne | Sport.ro
Cel mai bun tenis al meu!” Simona Halep are culoar spre semifinale, după meciul perfect făcut în turul 2 la Melbourne | Sport.ro

Simona Halep, victorie spectaculoasă la Australian Open! E în turul III  după un meci dramatic cu Ajla Tomljanovic
Simona Halep, victorie spectaculoasă la Australian Open! E în turul III după un meci dramatic cu Ajla Tomljanovic

Breaking News: Simona Halep a învins în trei seturi la Australian Open după  o revenire de senzație! Meci nebun UPDATE – Capital
Breaking News: Simona Halep a învins în trei seturi la Australian Open după o revenire de senzație! Meci nebun UPDATE – Capital

Simona Halep, încrezătoare înaintea meciului cu Serena Williams de la Australian  Open: „Știu la ce să mă aștept! Sunt gata de orice”
Simona Halep, încrezătoare înaintea meciului cu Serena Williams de la Australian Open: „Știu la ce să mă aștept! Sunt gata de orice”

Final de meci. Cum s-a terminat duelul Simonei Halep cu Yulia Putintzeva de  la Australian Open – Capital
Final de meci. Cum s-a terminat duelul Simonei Halep cu Yulia Putintzeva de la Australian Open – Capital

Emoții pentru Simona Halep. Au revenit problemele la spate: ”A pocnit ceva!”

Australian Open 2022 | Ora de start a meciului Simona Halep – Danka  Kovinic, din turul al treilea de la Melbourne. Când joacă Sorana Cîrstea -  Antena Sport
Australian Open 2022 | Ora de start a meciului Simona Halep – Danka Kovinic, din turul al treilea de la Melbourne. Când joacă Sorana Cîrstea - Antena Sport

Motivul pentru care Simona Halep joacă atât de bine a fost dezvăluit chiar  de româncă după meciul din șaisprezecimile de finală - Playsport
Motivul pentru care Simona Halep joacă atât de bine a fost dezvăluit chiar de româncă după meciul din șaisprezecimile de finală - Playsport

Calificare magistrală în optimile Australian Open! Simona Halep,  implacabilă în meciul cu Danka Kovinic, 6-2, 6-1 | Sport.ro
Calificare magistrală în optimile Australian Open! Simona Halep, implacabilă în meciul cu Danka Kovinic, 6-2, 6-1 | Sport.ro

Halep dă trezirea, marţi dimineaţă: Organizatorii au anunţat ora primului  meci, la Australian Open | adevarul.ro
Halep dă trezirea, marţi dimineaţă: Organizatorii au anunţat ora primului meci, la Australian Open | adevarul.ro

Prima reacție a Simonei Halep după victoria de la la Australian Open: „Voi  încerca să joc mai bine în următorul meci”
Prima reacție a Simonei Halep după victoria de la la Australian Open: „Voi încerca să joc mai bine în următorul meci”

UPDATE: Simona Halep, meci în turul trei la Australian Open. În precedenta  întâlnire cu adversara sa, constănțeanca a câștigat
UPDATE: Simona Halep, meci în turul trei la Australian Open. În precedenta întâlnire cu adversara sa, constănțeanca a câștigat

Victorie pentru Simona Halep în primul meci de la Australian Open - Ştiri  de Cluj
Victorie pentru Simona Halep în primul meci de la Australian Open - Ştiri de Cluj

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Magdalena Frech din primul tur al  turneului de la Australian Open! Românca, programată pe Arena Margaret Court
La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Magdalena Frech din primul tur al turneului de la Australian Open! Românca, programată pe Arena Margaret Court