Home

cheltuială depresiune pas tenis toronto azi Abreviere tufiș Portret

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Pe următoarea adversară  o conduce cu 3-0 în meciurile directe | Digi24
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Pe următoarea adversară o conduce cu 3-0 în meciurile directe | Digi24

Tenis: Daniil Medvedev a câştigat turneul ATP Masters 1.000 de la Toronto |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Daniil Medvedev a câştigat turneul ATP Masters 1.000 de la Toronto | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2 | Devastatoare! Meci perfect făcut de  Halep la Toronto! Cu cine se duelează în faza următoare | Sport.ro
Simona Halep - Donna Vekic 6-0, 6-2 | Devastatoare! Meci perfect făcut de Halep la Toronto! Cu cine se duelează în faza următoare | Sport.ro

Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare  luptă - spotmedia.ro
Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare luptă - spotmedia.ro

Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la Toronto:  "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport
Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport

VIDEO Discursul Simonei Halep după titlul câștigat la WTA Toronto - Mesajul  transmis lui Patrick Mouratoglou - HotNews.ro
VIDEO Discursul Simonei Halep după titlul câștigat la WTA Toronto - Mesajul transmis lui Patrick Mouratoglou - HotNews.ro

Simona Halep - Beatriz Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3. Jucătoarea noastră este  campioană la WTA Toronto!
Simona Halep - Beatriz Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3. Jucătoarea noastră este campioană la WTA Toronto!

Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea  titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport
Simona Halep e marea campioană de la Toronto! Românca a cucerit al 24-lea titlu al carierei, după victoria cu Beatriz Ha - Eurosport

Simona Halep i-a convins pe specialiști. Ce cotă are pentru câștigarea  turneului de la Toronto - Eurosport
Simona Halep i-a convins pe specialiști. Ce cotă are pentru câștigarea turneului de la Toronto - Eurosport

ATP Masters 1000 Canada | Overview | ATP Tour | Tennis

Veste excelentă pentru Simona Halep la Toronto. Cu cine va juca în turul  următor al turneului din Canada - Playsport
Veste excelentă pentru Simona Halep la Toronto. Cu cine va juca în turul următor al turneului din Canada - Playsport

Simona Halep, calificare în finală la OBN Toronto - Tenis - Pagini Romanesti

Ce a spus Simona Halep după calificarea în finala turneului WTA de la  Toronto - HotNews.ro
Ce a spus Simona Halep după calificarea în finala turneului WTA de la Toronto - HotNews.ro

Simona Halep triumfă la Toronto : Europa FM

Game, set şi titlu la Toronto! Simona Halep - Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3,  victorie de poveste în Canada
Game, set şi titlu la Toronto! Simona Halep - Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3, victorie de poveste în Canada

Simona Halep, reacție după victoria cu Donna Vekic de la WTA Toronto

Simona Halep o întâlneşte azi în semifinale de la WTA Toronto pe Jessica  Pegula
Simona Halep o întâlneşte azi în semifinale de la WTA Toronto pe Jessica Pegula

Simona Halep, finalistă la Toronto. A învins-o în semifinale pe Jessica  Pegula, întorcând un meci care părea pierdut
Simona Halep, finalistă la Toronto. A învins-o în semifinale pe Jessica Pegula, întorcând un meci care părea pierdut

Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final  | DCNews
Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final | DCNews

Simona Halep a avut noroc la tragerea la sorți de la Toronto. Cum arată  tabloul principal al turneului
Simona Halep a avut noroc la tragerea la sorți de la Toronto. Cum arată tabloul principal al turneului

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în optimi la Toronto

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un  meci-șoc în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Simona Halep - Jessica Pegula, în semifinalele WTA Toronto 2022! Ora de  start a confruntării - Fanatik.ro
Simona Halep - Jessica Pegula, în semifinalele WTA Toronto 2022! Ora de start a confruntării - Fanatik.ro