Home

ritm noi Apropiere astra cupa romaniei Glumă stadiu Algebră

U Craiova câștigă Cupa României, după victoria în finala cu Astra, scor 3-2

Astra a încheiat repede conturile în meciul cu SC Popești Leordeni

Surpriză în Cupa României, FC Voluntari câștigă trofeul în finala cu Astra  Giurgiu
Surpriză în Cupa României, FC Voluntari câștigă trofeul în finala cu Astra Giurgiu

Universitatea Craiova a câştigat Cupa României 2021, după 3-2 cu Astra  Giurgiu
Universitatea Craiova a câştigat Cupa României 2021, după 3-2 cu Astra Giurgiu

AFC Astra Giurgiu - Wikipedia

VIDEO | Universitatea Craiova a învins Astra și a câștigat Cupa României! |  Federația Română de Fotbal
VIDEO | Universitatea Craiova a învins Astra și a câștigat Cupa României! | Federația Română de Fotbal

Ce trebuie sa stie suporterii care vor asista la finala Cupei Romaniei -  Onlinesport.ro
Ce trebuie sa stie suporterii care vor asista la finala Cupei Romaniei - Onlinesport.ro

Astra e a 19-a câștigătoare de Cupa României. Steaua are cele mai multe  trofee
Astra e a 19-a câștigătoare de Cupa României. Steaua are cele mai multe trofee

Astra, victorie la scor cu Petrolul! Știm 3 din 4 semifinalistele Cupei  României - Eurosport
Astra, victorie la scor cu Petrolul! Știm 3 din 4 semifinalistele Cupei României - Eurosport

Astra, finalista din sezonul trecut, eliminată din Cupa României! U Cluj a  pierdut la Oradea. Toate rezultatele
Astra, finalista din sezonul trecut, eliminată din Cupa României! U Cluj a pierdut la Oradea. Toate rezultatele

CFR CLUJ - ASTRA 1-3 // VIDEO Costel Enache își ia revanșa și câștigă la  Cluj! Giurgiuvenii sunt cu un pas în finala Cupei României
CFR CLUJ - ASTRA 1-3 // VIDEO Costel Enache își ia revanșa și câștigă la Cluj! Giurgiuvenii sunt cu un pas în finala Cupei României

Astra – Dinamo. Visând la Cupa României - Avancronică - LPF

FC Voluntari - Astra 1-1 (5-3 d.l.d). Minunea din Ilfov! Claudiu Niculescu,  performanță istorică în finala Cupei României
FC Voluntari - Astra 1-1 (5-3 d.l.d). Minunea din Ilfov! Claudiu Niculescu, performanță istorică în finala Cupei României

Vânzarea biletelor la finala Cupei României, Astra – Universitatea Craiova,  a fost prelungită până la ora 19:00! | Federația Română de Fotbal
Vânzarea biletelor la finala Cupei României, Astra – Universitatea Craiova, a fost prelungită până la ora 19:00! | Federația Română de Fotbal

Cupa României, semifinale: CFR – Astra și U Craiova – FC Viitorul : Europa  FM
Cupa României, semifinale: CFR – Astra și U Craiova – FC Viitorul : Europa FM

Cupa Romaniei, editia 2013-2014

FC Voluntari a câștigat Cupa României! Astra, în genunchi la loviturile de  departajare
FC Voluntari a câștigat Cupa României! Astra, în genunchi la loviturile de departajare

După meciul de pomină din Cupa României, fosta campioană Astra Giurgiu este  ca și desființată! Ultimele informații | Sport.ro
După meciul de pomină din Cupa României, fosta campioană Astra Giurgiu este ca și desființată! Ultimele informații | Sport.ro

Cupa Romaniei, finala: Astra Giurgiu vs FC Voluntari (de la ora 20:45) -  HotNews.ro
Cupa Romaniei, finala: Astra Giurgiu vs FC Voluntari (de la ora 20:45) - HotNews.ro

Universitatea Craiova a câștigat Cupa României după un meci dificil cu Astra

CS Universitatea Craiova câștigă a doua Cupă a României în ultimii 3 ani,  după o finală epică împotriva retrogradatei Astra
CS Universitatea Craiova câștigă a doua Cupă a României în ultimii 3 ani, după o finală epică împotriva retrogradatei Astra